28. 10. 2015

Softshellové kalhoty na prodej

Softshellové kalhoty ušiju i na Vaše děti.Ceny:
velikost 74 – 92: 400 Kč      
velikost 98 – 116: 500 Kč  
velikost 122 – 134: 600 Kč        
Větší než 134, cena dohodou.

Cena je za kalhoty s kapsami,  bez aplikací a ozdobných stuh. Na předním díle může být značka, pro případ, že by kapsy nestačily,  2 reflexní prvky vzadu na nohavici jsou také v ceně.

Rozměry:
Rozměry kalhot můžu upravovat. Budu ráda, kdy si změříte nějaké padnoucí kalhoty dítěte. Potřebuji znát pas a boky, délku vnitřní nohavice a celkovou délku. Nejlépe i šířku přes stehno a požadovanou šířku nohavice dole.

Na svou dcerku šiju nohavice spíše užší a delší. Úzká nohavice se dole u kotníku tak trochu zvlní a když dítě poroste, nejsou kalhoty hned krátké. Nám takto vydržely jedny kalhoty vždy na dva roky.

Aplikace:
Aplikace našiju dle dohody nebo i podle Vašich vlastních návrhů např. kytičky, sluníčka, puntíky... Na ceně se vždy domluvíme.

Popis:
Kalhoty jsou s předními kapsami. Otvory kapes lemuji lemovací gumičkou.  Barva dle dohody.
Taktéž lze kapsy i celé kalhoty  prošít kontrastní nití.

Možnosti zakončení nohavic:  normálně dole zahnuto nebo ukončení lemovací gumičkou (jak kapsy) nebo do tunýlku s gumou ( v případě širších nohavic).


Kalhoty šiji v pase do nápletu. V nápletu je guma, aby kalhoty nepadaly.  Náplet je výborný na oblékání, je příjemný, měkký, nefouká na záda. Ke gumě nechávám v nápletu vždy přístup, takže lze případně povolit  nebo úplně vyměnit.

Parametry:
V současné době jsou k dispozici tyto barvy softshellu: černá, hnědá a tmavě modrá. Parametry: 10000/3000    (10 000mm vodního sloupce a paropropustnost 3 000g/m2 za 24 hodin)